מכתב לנער שיעשה אהבה לראשונה עם חברתו

הורים רבים שואלים אותי איך לדבר עם בנם על מיניות. לדבר באמת, לא לתת הרצאה בביולוגיה וגם לא שיעור הפחדה מפני מחלות מין.
גברים שמגיעים אלי לתהליך של חיבור מחדש למיניות הבריאה שלהם משתפים אותי שאילו קיבלו חינוך מיני אוהב וכן, אולי לא היו מגיעים לשימוש המזיק בפורנוגרפיה, שגרם להם לנתק בין מיניות ואהבה.
כאימא למתבגרים, שאלתי את עצמי מה אני יכולה לתרום לשינוי המצב?  ומתוך שאלתי נולדו המילים הבאות מכתב אישי-לא אישי, שאתם ההורים מוזמנים למסור לבנכם המתבגר.
ככל שנתייחס למין בטבעיות יותר, בפתיחות, ונעביר אינפורמציה בריאה, נכונה, מאוזנת ואמתית בלי להתבייש או להסתתר, כך נפתח חברה בריאה יותר.
כי הפתרון לאלימות בעולם הוא הזנה של מיניות אוהבת ומאוזנת, ולא אלפי עונשים שמובילים לרגשות אשם ולעוד אלימות.

המכתב הבא הוא תולדה של משאלת לב לחוויה טובה עבור בני הנוער של היום והמבוגרים של מחר…אהבת נעורים

מכתב לנער שיעשה אהבה לראשונה עם אהובתו

אתה יודע בני, אף אחד לא מלמד אתכם, ואף אחד לא לימד אותי, איך באמת הדבר הנפלא הזה שנקרא מין, יכול להיות נהדר ממש כבר מהמפגש הראשון.

אנחנו שונים, בנות ובנים. אבל פחות ממה שנדמה לך. מספרים לכם שבנים רוצים רק לזיין ובנות רוצות רק אהבה. זה מה שרואים בסרטים, בפרסומות, בכל מקום. אבל עמוק בפנים, גם בנות וגם בנים רוצים אהבה עם מין ומין עם אהבה. כן, גם גברים. עמוק בתוך לבכם, אתם מרגישים ממש חרא עם עצמכם "לזיין בחורה" רק בשביל לרוץ לספר לחבר'ה או בשביל לכסות על חוסר ביטחון במחשבה שאם "תעשו את זה" הביטחון יבוא כבמטה קסם. משהו נשאר ריק בפנים וכואב. אז בלב אנחנו לא באמת שונים, אבל בגוף ובראש כן.

אתם הבנים, מתעוררים יותר ממראה, מבחורה יפה, מלהתבונן בתנועת הגוף שלה. הגוף שלכם מיד מגיב, ולהוא שם בתוך התחתונים יש חיים משל עצמו. זה לפעמים ממש מביך כי אתה לא יודע איפה להסתתר.
אנחנו הבנות מתעוררות יותר ממילים מלטפות, ממחמאות עדינות, ממבט בעיניים שאומר אהבה. מליטוף עדין, לפעמים נגיעה "מקרית".
אבל דע לך, שאישה יודעת לזהות בקול אם אתה מחמיא לה מהלב או רק כדי לפתות אותה. אישה צריכה להרגיש שהגבר שאתה באמת רואה אותה, מעריך אותה ומכבד אותה באמת.

בטח שאנחנו רוצות מין. אבל שיבוא מהלב ויהיה קשוב.
אנחנו צריכות גם לחוש ביטחון. ביטחון שהבחור שאיתנו לא יקום וילך ברגע שהגיע על סיפוקו, אלא יישאר, יחבק, ימשיך לאהוב, לחזק במילים, לשתף בכנות אבל בלי לפגוע גם אם היה קצת מאכזב או מוזר. ביטחון חשוב גם בסביבה עצמה. דאג שיהיה לכם מקום נעים שקט וסגור. שהנערה שאתה אוהב תחוש מוגנת ולא חשופה. דאג שיהיה לה נוח ונעים.

אומרים לכם שמין צריך להיות ספונטני, ולפעמים הוא באמת כזה. לפעמים נוצרת הזדמנות מפתיעה ומרגשת ושניכם מחליטים שזה רגע ממש-ממש מתאים. אבל חשוב שתוודא איתה שזה באמת מה שהיא רוצה. בסיטואציה של משיכה מינית חזקה, אנחנו מתעוורים ולא תמיד נשארים ונשארות קשובים לקשר העדין שבין הגוף שלנו לנפש שלנו. אבל לרוב, אם שניכם מעוניינים, עדיף להתכונן לזה מראש, כמה שזה נשמע לא cool . ההכנה מראש מבטיחה לשניכם תנאים שאתם מרגישים טוב אתם, תנאים ששניכם תוכלו להרפות.

דע לך בני, שהרפיה היא התנאי הראשון למפגש מיני מוצלח. בלחץ, מה שעשוי לקרות לבנים זה איבוד הזקפה או לחלופין שפיכה מוקדמת. כלומר – שפיכה עוד לפני שמגיעים לחיבור מיני. עבור נער זה מאד מביך ועבור הנערה זה מבלבל. כי היא עשויה לחשוב שעשתה משהו לא בסדר. הנערה שאיתך זקוקה להרפיה כדי שכל השרירים שלה ירפו, בכל הגוף ובעיקר באגן ובאברי המין. כששרירים של אישה מכווצים, קורים שני דברים: אחד הוא שהיא לא מצליחה להתמסר לעונג והשני הוא שפעולת החדירה נעשית כואבת. בגלל זה לרוב הנערות החדירה הראשונה כואבת. היא לא חייבת להיות ככה אם שניכם תהיו רפויים ונינוחים. זה נשמע ממש הזוי להיות רפוי במפגש מיני ראשון. כמעט בלתי אפשרי. אבל בכל זאת אפשרי.

מה שאתה יכול לעשות כדי להיות נינוח במפגש הראשון, זה להתכונן אליו. איך? על ידי זה שכשאתה נוגע בעצמך, אל תיגע ישר באברי המין. זאת הנטייה האינסטינקטיבית. לטף את עצמך בכל הגוף, לאט. ממש תאהב את עצמך. תעשה עם עצמך אהבה. כשאתה מרגיש שההתעוררות ממש גועשת, תפסיק קצת, תרגיע. ככה תלמד את הגוף שלך להתמסר אל התשוקה ממצב של עונג שבחקירה עצמה ולא ממצב של "מוכרח". כי מצב של מוכרח, נותן לבחורה שאיתך תחושה שאתה רוצה להשתמש בגוף שלה לצרכיך ולא להיות איתה ביחד.

עוד משהו שלא מספרים לכם, זה שגם לנשים יש זקפה. כן. השפתיים החיצוניות והפנימיות והדגדגן אצל אישה, הן רקמות שמתמלאות בדם בזמן עוררות מינית, ומתנפחות בדיוק כמו שהפין שלך מזדקף. רק שאצל אישה לא רואים את זה בחוץ. אבל היא מרגישה. וכשזה קורה, היא מרגישה גם רטיבות בתוך הנרתיק. אם היא לא שמעה על זה קודם, היא עשויה להיבהל משום שתחשוב אולי שברח לה פיפי. ככל שאישה רטובה יותר ככה החדירה עבורה היא מהנה יותר ולא כואבת. כדי שזה יקרה כבר במפגש הראשון, אתם צריכים להתקרב לאט. קודם רק במילים, במבט, ואז במגע עדין, אולי ריקוד יחד. אל תשלח ידיים ישר לשדיה או לאברי המין שלה. זה ממש מרתיע לאישה ונחווה אצלה כביטוי של גסות רוח, פולשנות, ואז היא תתכווץ. אולי היא לא תגיד במילים, כי החברה שלנו משדרת לנו הנשים שכדי לקבל אהבה מגבר עלינו לתת את גופנו. אבל אתה תרגיש. אם תהיה קשוב לה, תוכל להרגיש מתי הגוף שלה נרתע ומתכווץ. ככל שתהיה יותר קשוב ועדין ככה היא תפתח בפניך ואתה בפניה.

אם החלטתם ללכת על זה עד הסוף, לחיבור מלא, חכה שהיא תזמין אותך להיכנס אליה או שאל אותה אם היא רוצה. נסה להקשיב לתחושת הלב שלך אם היא באמת רוצה. הלב שלך יודע לשמוע את הניואנסים הקטנים.. רוב הנשים יתגרו יותר אם תענג אותן קודם עם הידיים. אחרי שהתקרבתם בלב ובגוף, כשאתה מרגיש שזה מתאים, שאל אותה אם היא רוצה ומסכימה שתיגע בה, בחזה ובאברי המין. בעדינות לטף מבחוץ, וממש לאט, אם היא תיפתח, לטף באצבעותיך יותר פנימה. הנח לה להנחות אותך ואל תפגע אם היא אומרת לך "לא ככה. הנה ככה…" . תן לה ללמד אותך איך נעים לה. ולמד אתה אותה איך נעים לך. ואז כנס לאט. קצת. נשימה ועוד קצת. ככל שתכנס אליה יותר לאט, ככה הרטיבות שלה תגבר ויהיה לה יותר נעים ולא כואב. חשוב שתמשיך להיות בהקשבה גם לעצמך וגם אליה. לטף, לחש לה מילות אהבה. לא קשקושים ששמעת בסרטים. באמת מהלב שלך.
אל תתאכזב אם בהתחלה תגמור/תשפוך מהר מרוב התרגשות. זה טבעי. את מעשה האהבה לומדים לאט-לאט. בהתחלה זה קצת מוזר ולכן חשוב שיהיה קשר של פתיחות ואהבה. ללמד זה את זו. לחקור ביחד.

ויש עוד משהו שלא תמיד מספרים לכם על קרום הבתולים. הוא שונה מאישה לאישה. הוא לא באמת אטום כמו שחושבים. קרום הבתולים הוא רקמה עדינה מסביב לפתח הנרתיק, כמו טבעת כזאת, אצל כל אחת ברוחב אחר ויש נשים שאין להן כלל קרום בתולין. קרום הבתולין לא תמיד מדמם, בפעם הראשונה, לפעמים פשוט מתרחב. יש עוד המון לספר אבל את השאר אתם תחקרו כבר בעצמכם ותמיד תוכל לבוא ופשוט לשאול בלי להתבייש. כי המיניות שלנו היא המקום הכי מקסים בתוכנו. זה חיבור של שתי נשמות בגוף. לכל אחת ואחד יש העדפות שונות ומה שהכי חשוב, זה שאת הדלת אל המיניות תפתחו לאט ובהקשבה. וגם בהומור ושובבות. זה כר נפלא למשחקיות.

ותעשה טובה לעצמך ולה, אל תרוץ לספר לחבר'ה. זה ממש מעליב ומפר את כל האמון שנבנה.

* ממליצה לך להמשיך לקרוא את המכתב לנערה…להמשך קריאה לחצו כאן

 

2 תגובות על “מכתב לנער שיעשה אהבה לראשונה עם חברתו

  1. זה מוזר לי לשמוע שהחווייה המינית הראשונה אצל הרבה אנשים הייתה מאכזבת או לפעמים מפחידה .
    אצלי החווייה המינית הראשונה עם בחורה הייתה החווייה העוצמתית ביותר שאני זוכר אותה עד היום .
    נפגשנו דרך תוכנת היכרויות ברדיו אני עליתי לשידור היא שמעה אותי (מסתבר שארבע שנים קודם באותה תוכנית היכרויות עליתי גם לשידור אז הייתי בן 23 היא הייתה בת 19 היגיע עם תפוח לפגישה ואז זה לא הצליח דיברנו באוטו שעה וחצי נראה לי שאני פחדתי ) היא התקשרה אלי ודיברנו שלוש שעות טלפון עד שלוש בלילה ואז אמרה לי : אף פעם לא עשו ל טיפול שיאצו (למדתי אז שיאצו ) היא היגיעה אלי מפרדס חנה לחדרה אספתי אותה בחדרה והגענו לחדר שגרתי אצל הורי (הייתי בן 27 היא בת 23 ) . עשיתי לה טיפול בשיאצו ובסוף הטיפול כמו שהמטפלת שטיפלה בי בשיאצו חיבקה אותי אני עמדתי על הברכיים מולה היא עמדה על הברכיים מולי היינו קרובים אחד לשנייה הרגשתי את ריח הבושם שלה התחבקנו זה היה כל כך רך ונעים . בשלב מסויים השפתיים שלנו התקרבו אחת לשנייה והתנשקנו ולאחר מכן הרגשתי שאני נופל על המזרון פוטון שהיה בחדר . שכבתי עליה והרגשתי ויבראציות חזקות מהאגן שלה . זה היה כל כך טוב גם היא הרגישה כך . אחרי 15 דקות אמרתי לימית שאני צריך ללכת לעבודה הורדתי אותה בתחנת האוטובוס לפרדס חנה .אמרנו שביום שישי נמשיך מאיפה שהפסקנו . ואכן כך היה . איזה מדהים זה היה אני לעולם לא אשכח את זה .

    1. נשמע פשוט מקסים!! אשריך שזכית. הלוואי לכולם החוויה הראשונה תהיה כזאת…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

seventeen − 14 =

דילוג לתוכן