האמת העירומה של האהבה – הספר

הספר האמת העירומה של האהבה


בספר האמת העירומה של האהבה, אני משתפת תהליך החלמה דרמטי וריפוי-עצמי ממחלה, שהמשיך לשינויים יסודיים בתקשורת הזוגית, לפתיחת השיח ביני לבין בן-זוגי על כל הנושאים עליהם פוחדים לדבר. אני מתבוננת מחדש על הפרדיגמות עליהן גדלנו ומעזה לשאול – האמנם הן מיטיבות איתי? ואם לא – אז מה כן?

כשמחלה מתדפקת בדלת, היא באה לספר לנו על הקולות שהשתקנו. היא באה לרפא בנו משהו שלא הצלחנו לרפא בלעדיה. הקולות המושתקים הם-הם המפתח לריפוי. האם יהיה לנו האומץ להקשיב לקולות הללו? והאם נסכים לפגוש את המוות כמורה לחיים?

כשבאמצע החיים אנו פתאום מתאהבים באדם אחר, ההתאהבות באה לספר לנו על הקולות שהשתקנו בתוך הזוגיות. זה לא חייב להעיד על כך שאנו “לא מתאימים” או שנגמרה האהבה בנינו. אלא שלא למדנו מעולם איך לדבר אמת באהבה. ההתאהבות באה לגלות לנו חלקים שהזנחנו בתוכנו. באה ללמד אותנו כנות וחשיפות. האם יהיה לנו האומץ להקשיב לקולות האלה? לעשות שינוי יסודי בדרכי התקשורת שלנו ואולי גם לעדכן חוזים ישנים? כך שיהיו מתאימים למי שאנו היום?

האמת העירומה של האהבה מתבונן על אמונות היסוד שגדלנו עליהן ובוחן אותן מחדש. הקורא עובר גם הוא את המסע האישי שלו, פוגש את החלקים הכי יקרים ופנימיים בתוכו, מוזמן להשיל שכבות של פחד, בושה ומבוכה ולהיזכר בישות המינית, האוהבת והבוראת שהינו, כדי לחוות את מהותו האמיתית, זו שמעבר למסכות והשכבות שעטה.

אני נושאת עיניי אל המהות. אל הליבה הכי טהורה של ישותנו, זו שנחשפת עם התקלפות כל הסיפורים שסיפרו לנו ושסיפרנו לעצמינו. אל הנשמה עצמה ואל מה שאפשרי כאשר אנו חיים לאורה של האהבה.
פתיחת מונוגמיה עבורי היא מטפורה שיכולה, אבל לא חייבת לקבל מימוש בפועל, אלא נועדה עבור ההתפתחות שלנו כדי לאפשר לנו לחיות את האהבה במיטבה.

להזמנת הספר האמת העירומה של האהבה לחצו על הלשונית משמאל קנה עכשיו
מלכה פלדשטיין ,ילידת 1965, היא מטפלת מינית-הוליסטית ופיזיותרפיסטית . בקליניקה בסדנאות והרצאות היא יוצרת מרחב בטוח בו ניתן לרפא כאבים, עכבות ופחד מאינטימיות, להתמסר לאנרגיה המינית וללמוד את שפת האהבה. וכדבריה, “אנרגיה מינית היא אנרגיית החיים עצמם, אנרגיית היצירה והשינוי וכאשר היא מחוברת אל האהבה, קורה קסם שבשבילו שווה לחיות.”
מלכה היא אחת הנשים שחשפו את המונולוג האישי שלהן בספר "ערות" של המחברת תמר מור סלע.
האמת העירומה של האהבה הנו ספרה הראשון.

85 ש"ח
כולל משלוח

לקניה עכשיו

אמריקן אקספרס, ויזה, מאסטרקארד ופייפל
ספר האמת העירומה של האהבה
האמת העירומה של האהבה / מלכה פלדשטיין

12 תגובות על “האמת העירומה של האהבה – הספר

 1. מלכה יקרה מאוד!!
  אתמול סיימתי לקרוא את הספר שלך. הקריאה התחילה בלילה של ההשקה 1 ביולי והסתיימה ב 21 לחודש. ערב ערב קראתי עוד קצת לפני השינה ולמעשה הלכתי לישון עם המילים הנפלאות והחכמה שלך.
  את יודעת שתהליכים קורים במחזוריות של 21 יום. הרגשתי שהספר העביר אותי תהליך שממש השלים את הסדנה שעשיתי אצלך לפני כמעט 3 שנים. הרגשתי שמשהו בתוכי נפתח או הסכים להיפתח ברובד שלא הכרתי.
  נהניתי מכל רגע בקריאה מהידע, התובנות, הצניעות והכנות, הכתיבה הקולחת המדויקת והסוחפת ושיא השיאים היה עבורי בתקשור בסוף הספר. סיימתי אתמול בלילה את המילים האחרונות הכתובות , סגרתי את הספר ואמרתי לך בקול "תודה מלכה". אז עכשיו אני כותבת לך – תודה מלכה.
  את עושה שירות חשוב מאוד. הספר צריך להיות מתורגם לשפות נוספות. הוא מלא השראה כי המוטו שלו הוא להסכים לאהבה. לצאת מהקלישאות ולהסכים לתת לאהבה באמת לנכוח בחיינו בצורה הכי פשוטה והטבעית שלה. זה הסיפור בעיני.
  אין לי ספק שתצליחי מאוד עם הספר מכיוון שהוא נוצר בהתכוונות הנכונה שלו.
  באהבה רבה,
  חגית

 2. הי מלכה, סיימתי לקרוא את ספרך ורציתי לומר לך תודה. תודה ששיתפת. מעבר להשראה שהספר אכן נותן, אני חשה שהתודעה שלו (או אולי יהיה יותר נכון לכתוב התודעה שלך?) כמה מדרגות מעל לרוב האנשים כיום. כאילו (או שלא כאילו) את מגישה/פורסת לאן אפשר להגיע עוד. זה מרגיש לי כמו מדף גבוה שאני שואפת להגיע אליו, לשם. קשה לי קצת להעביר את התחושה שחוויתי, ואולי זה לא ככ ברור.. בגדול פשוט מרגיש לי ספר שיש בו תודעה גבוהה. ועם זאת כתוב בצורה ברורה לכל אחת. מרגישה שזה פתח אצלי משהו בקשר לעולמות אחרים. והבהיר הרבה דברים שקשורים לאהבה ללא היקשרות.

  1. תודה רבה רחל יקרה על ההדהוד.
   אני רוצה להוסיף משהו קטן בהקשר של היקשרות. יש בזה גם משהו יפה. להיקשר לאדם אהוב. לא במובן הרכושני או המגביל. כתבה יפה המשוררת זלדה "שלומי קשור בחוט לשלומך". כשמכירים בכך ששלומו של אדם קשור בשלומינו, אז נעשה הרבה כדי ששלומו ושלומי, שניהם יהיו בטוב..
   ושמחה שהספר פתח לך חלון לעולמות השקופים 🙂

 3. קראתי בימים האחרונים את הספר של מלכה פלדשטיין "האמת העירומה של האהבה". קראתי אותו בשקיקה מכמה סיבות.
  א. הוא ממש קריא
  ב. הוא מענייין
  ג. היא כתבה ספר על זוגיות מאפשרת וכיוון שגם אני כותבת ספר גם על זה ישר רצתי לבדוק כמה הוא דומה וכמה הוא שונה ממה שאני כבר כתבתי (שונה אז הכל בסדר 😀 ).
  אז כמה דברים על הספר. זה ספר על המסע האישי של מלכה לנבכי סוגיות של זוגיות ומיניות וריפוי. אני אתחיל דווקא מסוג של הסתייגות. זה ספר שיש בו נגיעה רוחנית רחבה למדי. מלכה מדברת למשל על ישויות ריפוי שהיא פונה אליהן, וזה משהו שאני כאדם לא רוחני בכלל, לא ממש מתחברת אליו. אבל זה לא ממש שינה לי, כי פשוט החלפתי בכל מקום את ישויות הריפוי בהתבוננות פנימה או בהקשבה לאינטואיציה ואז זה עבד לי נהדר.
  ומעבר לזה אני חושבת שכדאי מאוד לאנשים שרוצים לפתוח את ליבם לאנשים אחרים לקרא את הספר הזה. זה ספר על כל מה שפוליאמוריה טובה או זוגיות מאפשרת טובה נותנת ודורשת מבני אדם. זה ספר שמבהיר כמה עבודה אישית וזוגית יש במקום הזה וכמה, כשמנהלים אותו נכון, ניתן להרוויח ממנו ברמה אישית וזוגית. ובעיקר הספר הזה ספוג בחמלה ואהבה והסתכלות מפוכחת ורגישה ומקבלת על זוגיות ובני אדם. ישר עשה לי חשק לבוא למלכה לטיפול.
  זה לא ספר הדרכה ועצות ספציפיות, אם כי יש גם מזה. יחד עם זאת זה ספר שמאפשר להבין שזה אפשרי, ישים, ובעיקר זה ספר שנותן הרגשה לכל מי שקורא אותו, מונוגמי או לא מונוגמי, שהוא בסדר גמור ויש לו מקום בעולם וגם שאפשר לעשות עבודה זוגית ולמצוא את המקום הנוח שלנו יחד כשקצת מרפים מהפתרונות וכשמכניסים פנימה הרבה חמלה וראית האני והאחר גם יחד.

 4. איזו תגובה מרגשת מאשה!! על התוכן ועל הכתיבה…מאד אוהבת את המקום הזה בנינו שמכבד כל-כך את הווריאציות השונות ליצור האקזמפלארי הזה שנקרא "אדם" 🙂

 5. אני ממליץ על הספר בגדול.ספר ייחודי בנושא שעוסק בו.כתוב באומץ רב(מה שהכרחי בספר כזה),בכישרון כתיבה בחוכמה ובהקפדה על ניקיון הכתיבה והעריכה ואפילו על איכות הנייר והכריכה מה שלדעתי חשוב בד"כ ובמקרה זה חשוב שבעתיים בגלל התחושה של עיסוק בחומר מקודש הייתי אומר במהות האהבה!!! הספר עוסק בהבראת החברה מהיבט חדש ועמוק וניכר בו שהכותבת עושה זאת מתוך קרביה ועומק ליבה ולא רק ממוח מפותח במיוחד.השילוב הנ"ל מביא לנו ספר חובה לכל מי שתשוקת ההתפתחות וההשתפרות מצויה בליבו ובמוחו.אני מאד מקוה ולא רק עבור מלכה שהספר יהפך לרב מכר מכיוון שזה חשוב לכולנו כחברה.תודה לך מלכה!

  1. תודה רבה על ההמלצה החמה יואב יקר. מרגש אותי בכל פעם מחדש כשקורא מזהה את הכוונה ששמתי בספר. אני תפילה שהוא יביא טוב לעולם ויעזור לעשות סדר במרחב הכל-כך מבולבל הזה שנקרא מיניות, אהבה, והקשר ביניהן.

 6. כתיבתה של מלכה פוגשת אותי לכל אורך הדרך במקום אמיתי מאד, עד כדי כך שבנקודות מסוימות חשדתי שהיא מצותתת לשיחות הזוגיות שלי – היא נתנה מענה ישיר ומדויק לדילמות שמעסיקות אותי בחיים הזוגיים שלי. לאחר מחשבה, אני מניח שהסוגיות והדילמות שאני מתמודד איתן הן משותפות לרבים מבני גילי שנשואים שנים רבות, שנמצאים בסיומו של פרק גידול הילדים, ושמחפשים ״תיקוף״ מחודש למי שהם ולתפקיד שהזוגיות ממלאת עבורם.
  ומשום כך – הספר מאפשר התבוננות מפוכחת, חדה מדויקת ונטולת פוזות, ומאד מרעננת על הזוגיות ומה שמתחולל בה.
  כתיבה של ספר כזה מחייבת אומץ בלתי רגיל, ומלכה אכן התברכה בו. הקריאה היא פשוט תענוג!

  1. תודה רבה אסף. לזכות לי לאפשר את השיח הגלוי בין איש ואישה, שמוביל למרחבים שבטוח לנו להתפתח בהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × four =

דילוג לתוכן