אודות

שלום, שמי מלכה  מלכה פלדשטיין
בעיסוקי – אני מטפלת מינית וזוגית הוליסטית. או בשפתי – מלווה יחידים וזוגות להשיל פחד ומבוכה מאינטימיות רגשית ומינית.
אבל לפני הכל אני אישה.
ילידת 1965, בת-זוג של רמי, אמא לשלושה ילדים גדולים ומופלאים, סבתא נמסה.
"זכית" אומרים לי לפעמים, בהקשר של חיי הזוגיים והמשפחתיים. נכון. יש בי הודיה עצומה על כך. ואני מוסיפה – עבדתי קשה ובחפץ לב בשביל הזכייה הזאת, ועדיין עובדת יום ביומו. הסכמתי ללכת יחפה בנתיבי החיים והאהבה, על החול החמים וגם על קוצים דוקרים. הסכמתי להיות תלמידה של החיים גם כשהם איתגרו את פחד המוות ואת פחד הנטישה שלי על צורותיו השונות.

את דרכי המקצועית התחלתי כפיזיותרפיסטית ילדים ומדריכה קלינית. עסקתי בזה עשרים שנה, בהנאה ובתחושת שליחות, כולל טיפול בילדים עם צרכים מיוחדים, הדרכת צוות טיפת חלב והדרכת קבוצות לאימהות ותינוקות לאחר לידה.
בשנת 2007 החיים טלטלו אותי, איתגרו את בריאותי, עד שהסכמתי לפתוח את שערי השמים שלי ולצאת למסע של ריפוי-עצמי. מי שרוצה לקרוא על זה עוד, מוזמן לקרוא עוד בריפוי ושינוי סיפור אישי.
את הסיפור המלא תוכלו לקרוא בספר אינטימי וחשוף שכתבתי – האמת העירומה של האהבה.
תהליך ההחלמה שינה את חיי ואת תפיסת עולמי.
למדתי שיש לאדם הידע הפנימי והיכולת להבריא את עצמו, והרחבתי את תפיסתי לגבי בריאות וחולי, חיים ומוות, אהבה, תשוקה והקשר ביניהם.
לאחר שהבראתי, הבנתי שנתיב עיסוקי משתנה. למרות פחדיי, הקשבתי לקול הפנימי ופניתי להעמיק וללמוד את נושא המיניות, נושא שהוא טבו גדול ולהבנתי – גם מפתח לריפוי אנושי.
הרחבתי את לימודיי. למדתי כלים להדריך אנשים אחרים להקשיב ללבם ומתוך ההקשבה – להתבונן על החיים מפרספקטיבה רחבה, לזהות דפוסים מעכבים, אמונות ישנות ולתת ללב לעשות את ייעודו – לרפא ולקרב לבבות.
הלמידה שהכי מרגשת אותי עד היום היא הלמידה של האהבה. אהבה היא הכמיהה של כולנו. אולם, מה שנדמה לנו כמובן מאליו, בחיים המעשיים מצריך למידה והשלה של מסכי עשן מערפלים כגון אמונות, הנחות שגויות ושריונות שפיתחנו בעקבות פצעי ילדות.
בתהליך ההבראה שלי למדתי לדבר עם הלב שלי ולהעלות ממנו מידע שהיה נסתר מעיניי לפני-כן.

אני מאמינה שעל מנת לחיות בסיפוק ושמחה, עלינו לקבל את המוות כחלק מהחיים. משום שעל מנת ליצור מציאות חדשה, עלינו לאפשר למציאות ישנה לקמול.
נתיב חיי והרצון להבין לעומק כיצד המוות הוא מורה לחיים, הובילו אותי ללמוד ליווי רוחני המסייע לאנשים הנמצאים במצבים מאיימי חיים וגם לנוטים למות להתפייס עם חייהם ולהרפות, אם לתוך ריפוי וחיים חדשים או אל המוות.
למדתי ועדיין לומדת לעומק את מיניות האדם, כולל לימוד אקדמי בפקולטה לרפואה בתל-אביב, ולימוד רוחני בסדנאות העמקה ובלימודי החיים עצמם.

התובנות העמוקות ביותר והכלים המשמעותיים ביותר אני לומדת מהקשבה עמוקה ללבי וללבם של אחרים, מהתמסרות אל השינויים שהחיים מבקשים ממני לעשות על מנת להמשיך להתפתח, מהעמקה ושינויים בתקשורת הזוגית, מהתגברות על מכשולים בדרך אוהבת וכנה, ומהקשבה לאנרגיה המינית כמקור החיים וההשתנות.

הארוס בעיניי הוא אנרגיית הבריאה, הקפסולה המרוכזת ביותר של החיים. האהבה היא מהות הבריאה. והחיבור ביניהם – האינטימיות – היא שער להתפתחות, לחיים מלאי יצירה, שמחה, עונג וסיפוק, למערכות יחסים בריאות.

באיזו שיטה אני מטפלת?
אני רב-גונית במהותי. אני מאמינה שיש להתאים את השיטה לאדם, ולא ההפך. לכן אני ניגשת לאדם ללא תכנית קבועה מראש. אני מקשיבה בלב פתוח, מבררת עם האדם לעומק מהם צרכיו ורצונותיו, ומאפשרת לו, במרחב מכיל ובטוח, לפתוח את נתיב חייו לרווחה בהתאם למה שלבו יודע ומבקש.

אני משלבת בין הכלים השונים שלמדתי: תקשורת מקרבת, דמיון מודרך, ליווי רוחני, ידע מתוך הסקסולוגיה והטנטרה והשילוב ביניהם, תנועה, מדיטציה ובעיקר – הקשבה עמוקה.
מה שעומד כנר לרגליי, הוא השלה של קליפות המפרידות בין האדם לבין הידע הנמצא בתוכו פנימה, על מנת שיוכל לפסוע בנתיב המיטבי עבורו.
תוכלו לקרוא עוד על תהליכי הטיפול השונים בלשונית "טיפולים בקליניקה".

אדם הבוחר לעבור מסע בהנחייתי, מתחייב לקחת על עצמו את האחריות לתרגל וליישם את מה שהוא לומד במפגשים בחיי היום-יום על מנת שהשינוי יהיה בר קיימא.

לסיום אצטט שני מקורות השראה:

“האדם הוא חלק מהשלם שאנו מכנים יקום, חלק שהוא מוגבל בזמן וחלל. הוא חווה את עצמו, את מחשבותיו ואת רגשותיו, כדבר מה נפרד מהשאר – מן אשליה אופטית של תודעתו. אשליה זו היא מעין כלא עבורנו, הכובל אותנו אל רצונותינו האישיים ומגביל את חיבתנו לאנשים המעטים הקרובים אלינו. משימתנו היא להשתחרר מכלא זה באמצעות הרחבת מעגלי החמלה שלנו, עד שיחבקו את כל היצורים החיים ואת הטבע כולו, על כל יופיו” / אלברט איינשטיין, מתוך “רעיונות ודעות” 1954

"אין החלמה ללא שינוי בהשקפה, עמדה וגישה” / אדוארד באך

אקנח בהרהורי לבי:

החיים מתחילים במין ומסתיימים במוות
שני הטאבואים הגדולים של האנושות.
אך כיצד נדע לחיות את חיינו אם לא נחקור
מאין באנו ולאן אנו הולכים?
המחקר שלי הוביל רק לאהבה.
באנו מאהבה ולשם אנו הולכים.
לא נותר לנו אלא לחוות את שלל גווניה…

אני כאן לכל שאלה
מלכה

3 תגובות על “אודות

 1. כמה מרגש לגלות פה את "אשה פראית" 🙂
  תודה מלכה!
  מזמינה אותך לבקר אותי בדף שלי בפייסבוק:
  רונית שפי – "קול האלה" מוזיקה לריפוי ולשינוי
  ובקבוצה "קול האלה" – כל מה שרצית לדעת על גילוי, ריפוי, ביטוי ושינוי בקול

  באהבה,
  רונית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

six + 5 =

דילוג לתוכן